Příjezd
Odjezd
Dospělí
Děti
Pokoje
Promo kód

Nejlepší možná cena! Zadáním promo kódu EALOYALTY získáte slevu 11%. Nevztahuje se na speciální nabídky.

To nejlepší z EA Hotelu Tosca***

  • Klidný hotel v centru Královských Vinohrad
  • Skvělá dopravní dostupnost
  • 38 pohodlných standardně vybavených pokojů
  • Rodinná atmosféra
  • Vlastní garážová stání pro osobní vozy v bezpečném uzavřeném prostoru.
  • Špičkové služby
  • Wi-Fi zdarma

Rodinný hotel na dobré adrese

EA Hotel Tosca nabízí příjemnou rodinnou atmosféru v centru Královských Vinohrad v 38 standardně vybavených pokojích umístěných
v pětipodlažní budově s výtahem.

Poloha hotelu v bezprostřední blízkosti centra Prahy u Náměstí Míru, dopravní dostupnost a možnost parkování dávají hotelu předpoklady pro ubytování individuálních turistů i skupin.

Stanice metra a tramvajové zastávky několika linek jsou vzdáleny jen pár kroků od hotelu. Pohodlnou jízdou metrem nebo tramvají se hosté dostanou do historického centra města během 10 minut. Václavské náměstí a obchodní zóna jsou v pěší dostupnosti.

Pokoje

Pohodlné elegantně zařízené pokoje jsou vybaveny telefonem s přímou volbou a trezorem. V koupelnách jsou zabudované fény.

Pro náročnější klienty je k dispozici nadstandardně vybavené klimatizované apartmá – suite – o rozloze 30 m2.

Pohodlí a bezpečnost

Hotel je vybaven kamerovým systémem na chodbách, v parkovacích prostorách a u vstupu do hotelu, v pokojích jsou trezory. Hotel má bezbariérový vstup do recepce a lobby baru.
Moderní interiér lobby baru situovaného v přízemí hotelu zve k příjemnému posezení, kde nabízíme pestrou nabídku nápojů. Výhodou hotelu v centru Prahy jsou vlastní garážová stání pro osobní vozy v bezpečném uzavřeném prostoru.

EuroAgentur Quality Guaranteed

Speciální nabídky